Доброго дня. Ви звернулись до нас в неробочий час.
Замовлення, зроблені з понеділка по четвер з 21.00 до 09.00, будуть прийняті на наступний день.
Замовлення, зроблені з П'ятниці до 09.00 понеділка, будуть прийняті в понеділок та відправлені максимально швидко згідно термінів, пописаних в розділі "Доставка та оплата" (3-5робочих днів, залежно від конкретного товару). Дякуємо за розуміння.
Слава Україні!! Героям Слава!!!
вул. Уманська 17 (Солом'янський район), Київ, Україна
+380 (96) 697-76-35
+380 (99) 733-30-58
Тюнінг Вашого автомобіля від компанії "Автобар+"
Відгуки про компанію Автобар+
Михайло К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ян Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Михаил Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Павло С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер 👍
Роман М.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Алексей Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ян М.
Відмінно
Михаил П.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не подходит на машину неправильный размер!
Коментар продавця
Доброго дня. Це поперечки на рейлінги, вони мають ставати на рейлінг по кріпленню. Сама поперечка завжди ширше автомобіля, машина має різну ширину спереду і сзаду, і ми не можемо знати де саме ви будете її ставити, можливо взагалі 2 рядом, або навпаки на максимальну ширину, якщо дуже довгий бокс. Того вони завжди підрізаються саме власником авто під свої потреби. щодо того, що з Вами не звязались - то є всі скріни, коли ми з Вами спілкувались. До того ж пром Вам прислав повідомлення після заказа, що він може бути відправлений без дзвінка з магазину, бо Ви знайшли, роздивились, вибрали, прочитали, оплатили, а це означає, що Вас все влаштувало. Вибачте за незручності, гарного дня
Все супер 👍
Не подходит на машину неправильный размер!
Доброго дня. Це поперечки на рейлінги, вони мають ставати на рейлінг по кріпленню. Сама поперечка завжди ширше автомобіля, машина має різну ширину спереду і сзаду, і ми не можемо знати де саме ви будете її ставити, можливо взагалі 2 рядом, або навпаки на максимальну ширину, якщо дуже довгий бокс. Того вони завжди підрізаються саме власником авто під свої потреби.
щодо того, що з Вами не звязались - то є всі скріни, коли ми з Вами спілкувались. До того ж пром Вам прислав повідомлення після заказа, що він може бути відправлений без дзвінка з магазину, бо Ви знайшли, роздивились, вибрали, прочитали, оплатили, а це означає, що Вас все влаштувало.
Вибачте за незручності, гарного дня
Всё ок