вул. Уманська 17 (Солом'янський район), Київ, Україна
+380 (96) 697-76-35
+380 (99) 733-30-58
Тюнінг Вашого автомобіля від компанії "Автобар+"
Відгуки про компанію Автобар+
Андрей Р.
Відмінно
Олександр Д.
Відмінно
Андрій А.
Відмінно
Руслан С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Даже добре
Александр З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ігор Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Андрій К.
Відмінно
Віктор М.
Відмінно
Ігор К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Прийшла вставка до фаркопу і фішка. По вставці питань немає - товар і ціна гарні. А ось по фішці є. Вибирвалася по формі, але: 1. Відсутні болти-кріплення 2. Відсутність задньої частини на фішці для хоч якоїсь герметизації є проблемою - воно буде прилягати до кріплення, але там мала бути прогумована пластинка. Оце якось воно не камільфо - всі болтики мокрі і в грязюці будуть - закоротить. Нажаль в опису комплектація не прописана БЕЗ задньої частини та болтів - майте на увазі при купівлі (все купив в магазині оффлайн - така фішка йшла в повній комплектації). Спілкування з магазином - норм: намагалися допомогти та відповідали на питання. За опис треба понизити рейтинг, але вставка гарна.
Даже добре
Прийшла вставка до фаркопу і фішка.
По вставці питань немає - товар і ціна гарні. А ось по фішці є. Вибирвалася по формі, але:
1. Відсутні болти-кріплення
2. Відсутність задньої частини на фішці для хоч якоїсь герметизації є проблемою - воно буде прилягати до кріплення, але там мала бути прогумована пластинка. Оце якось воно не камільфо - всі болтики мокрі і в грязюці будуть - закоротить. Нажаль в опису комплектація не прописана БЕЗ задньої частини та болтів - майте на увазі при купівлі (все купив в магазині оффлайн - така фішка йшла в повній комплектації).
Спілкування з магазином - норм: намагалися допомогти та відповідали на питання. За опис треба понизити рейтинг, але вставка гарна.