Доброго дня. Ви звернулись до нас в неробочий час.
Замовлення, зроблені з понеділка по четвер з 21.00 до 09.00, будуть прийняті на наступний день.
Замовлення, зроблені з П'ятниці до 09.00 понеділка, будуть прийняті в понеділок та відправлені максимально швидко згідно термінів, пописаних в розділі "Доставка та оплата" (3-5робочих днів, залежно від конкретного товару). Дякуємо за розуміння.
Слава Україні!! Героям Слава!!!
вул. Уманська 17 (Солом'янський район), Київ, Україна
+380 (96) 697-76-35
+380 (99) 733-30-58
Тюнінг Вашого автомобіля від компанії "Автобар+"
Відгуки про компанію Автобар+
Михайло К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре
Віктор К.
Відмінно
Олег П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юрий Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр Н.
Відмінно
Ваня Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовив фаркоп на Рено Лагуну 3,Посилка прийшла,все чудово.Розпакував,всі деталі є до дрібниць,навіть пластикові хомути).Фаркоп від українського виробника нічим не поступається оригіналу,як на мене.Магазин чудовий,рекомендую,продавець все пояснив і відповів на всі мої запитання по товару,а також умов доставки.👍На вихідних буду монтувать фаркоп).Дякую!
Максименко Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Володимир К.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Беру фаркоп тут другий раз, відправляють довше обіцяного, фаркоп добротний, але прислати не той що замовляв, хоча він і дорожчий за той що замовляв, хотів саме той що на фото з кріплення для бампера і без підрізання бампера, але прислали інший.
Все добре
Замовив фаркоп на Рено Лагуну 3,Посилка прийшла,все чудово.Розпакував,всі деталі є до дрібниць,навіть пластикові хомути).Фаркоп від українського виробника нічим не поступається оригіналу,як на мене.Магазин чудовий,рекомендую,продавець все пояснив і відповів на всі мої запитання по товару,а також умов доставки.👍На вихідних буду монтувать фаркоп).Дякую!
Беру фаркоп тут другий раз, відправляють довше обіцяного, фаркоп добротний, але прислати не той що замовляв, хоча він і дорожчий за той що замовляв, хотів саме той що на фото з кріплення для бампера і без підрізання бампера, але прислали інший.