Доброго дня. Ви звернулись до нас в неробочий час.
Замовлення, зроблені з понеділка по четвер з 21.00 до 09.00, будуть прийняті на наступний день.
Замовлення, зроблені з П'ятниці до 09.00 понеділка, будуть прийняті в понеділок та відправлені максимально швидко згідно термінів, пописаних в розділі "Доставка та оплата" (3-5робочих днів, залежно від конкретного товару). Дякуємо за розуміння.
Слава Україні!! Героям Слава!!!
вул. Уманська 17 (Солом'янський район), Київ, Україна
+380 (96) 697-76-35
+380 (99) 733-30-58
Тюнінг Вашого автомобіля від компанії "Автобар+"
Відгуки про компанію Автобар+
Вадим К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій Л.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
в комплекті немає схеми підключення
Коментар продавця
Доброго дня. Ми продаємо електрокомплект, а не схему. Схеми до кожного авто можете знайти в гуглі. на сайті прописана комплектація. Якщо Ви обираєте товар, то Ви мабуть читаєте опис, тобто Вас все влаштувало, ви обрали, оплатили, отримали. навіщо тоді писати поганий відгук? Дякую
Михайло Р.
Відмінно
Роман Б.
Дуже погано
Віталій Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Виталий М.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отправка товара была с задержкой.
Андрей П.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня. Ви пишете неправду - замовлення зроблено в пятницюю в 18.50. В розділі "Доставка і оплата" прописано про терміни відправки, і вони були дотримані. Все було відправлено вчасно. Коли людина робить замовлення в інтернет магазині, то це означає, що вона погодилася з умовами відправки, тобто прочитала всі умови, і вони ії влаштували. Але в будь якому разі вибачте за незручності.
Александр Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказывал рэйлинги и поперечины для mercedes citan! Связались, уточнили отделение которое принимает длинные посылки! В общем молодцы! Продавец супер! Рекомендую!
в комплекті немає схеми підключення
Доброго дня. Ми продаємо електрокомплект, а не схему. Схеми до кожного авто можете знайти в гуглі. на сайті прописана комплектація. Якщо Ви обираєте товар, то Ви мабуть читаєте опис, тобто Вас все влаштувало, ви обрали, оплатили, отримали. навіщо тоді писати поганий відгук?
Дякую
Отправка товара была с задержкой.
Доброго дня. Ви пишете неправду - замовлення зроблено в пятницюю в 18.50. В розділі "Доставка і оплата" прописано про терміни відправки, і вони були дотримані. Все було відправлено вчасно. Коли людина робить замовлення в інтернет магазині, то це означає, що вона погодилася з умовами відправки, тобто прочитала всі умови, і вони ії влаштували.
Але в будь якому разі вибачте за незручності.
Заказывал рэйлинги и поперечины для mercedes citan! Связались, уточнили отделение которое принимает длинные посылки!
В общем молодцы!
Продавец супер!
Рекомендую!