Доброго дня. Ви звернулись до нас в неробочий час.
Замовлення, зроблені з понеділка по четвер з 21.00 до 09.00, будуть прийняті на наступний день.
Замовлення, зроблені з П'ятниці до 09.00 понеділка, будуть прийняті в понеділок та відправлені максимально швидко згідно термінів, пописаних в розділі "Доставка та оплата" (3-5робочих днів, залежно від конкретного товару). Дякуємо за розуміння.
Слава Україні!! Героям Слава!!!
ул. Уманская 17 (Соломенский район) (без самовивозу товарів), Киев, Украина
+380 (96) 697-76-35
+380 (99) 733-30-58
Тюнинг Вашего автомобиля от компании "Автобар+"
Отзывы о компании АвтоБАР+
Андрей Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Назар С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Віталій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар супер,Как и должно быть,На авто стало отлично.
Михаил И.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Артём Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Максим О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вася Ч.
Хорошо
Семен С.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купував захист двигуна для Додж Жоурні, отвір для зливу мастила не співпадає зі зливною пробкою на двигуні. Гайки на закладних приварені абияк, доводилося їх підрізати під час встановлення, щоб вони стали на своє місце. Закладні теж заширокі для деяких отворів, без болгарки нічого б не вийшло, майте на увазі. В описі вказано що на будь-який об'єм двигуна, а в паспорті (папірці) на виріб написано, що на об'єм двигуна 3,6. Написав про це повідомлення продавцю, той не відповів. Не раджу даний товар. Не раджу купувати у цього продавця.
Товар супер,Как и должно быть,На авто стало отлично.
Купував захист двигуна для Додж Жоурні, отвір для зливу мастила не співпадає зі зливною пробкою на двигуні.
Гайки на закладних приварені абияк, доводилося їх підрізати під час встановлення, щоб вони стали на своє місце. Закладні теж заширокі для деяких отворів, без болгарки нічого б не вийшло, майте на увазі.
В описі вказано що на будь-який об'єм двигуна, а в паспорті (папірці) на виріб написано, що на об'єм двигуна 3,6. Написав про це повідомлення продавцю, той не відповів.
Не раджу даний товар.
Не раджу купувати у цього продавця.