ул. Уманская 17 (Соломенский район) (без самовивозу товарів), Киев, Украина
+380 (96) 697-76-35
+380 (99) 733-30-58
Тюнинг Вашего автомобиля от компании "Автобар+"
Отзывы о компании АвтоБАР+
Андрей Р.
Отлично
Олександр Д.
Отлично
Андрій А.
Отлично
Руслан С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Даже добре
Александр З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ігор Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Андрій К.
Отлично
Віктор М.
Отлично
Ігор К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Прийшла вставка до фаркопу і фішка. По вставці питань немає - товар і ціна гарні. А ось по фішці є. Вибирвалася по формі, але: 1. Відсутні болти-кріплення 2. Відсутність задньої частини на фішці для хоч якоїсь герметизації є проблемою - воно буде прилягати до кріплення, але там мала бути прогумована пластинка. Оце якось воно не камільфо - всі болтики мокрі і в грязюці будуть - закоротить. Нажаль в опису комплектація не прописана БЕЗ задньої частини та болтів - майте на увазі при купівлі (все купив в магазині оффлайн - така фішка йшла в повній комплектації). Спілкування з магазином - норм: намагалися допомогти та відповідали на питання. За опис треба понизити рейтинг, але вставка гарна.
Даже добре
Прийшла вставка до фаркопу і фішка.
По вставці питань немає - товар і ціна гарні. А ось по фішці є. Вибирвалася по формі, але:
1. Відсутні болти-кріплення
2. Відсутність задньої частини на фішці для хоч якоїсь герметизації є проблемою - воно буде прилягати до кріплення, але там мала бути прогумована пластинка. Оце якось воно не камільфо - всі болтики мокрі і в грязюці будуть - закоротить. Нажаль в опису комплектація не прописана БЕЗ задньої частини та болтів - майте на увазі при купівлі (все купив в магазині оффлайн - така фішка йшла в повній комплектації).
Спілкування з магазином - норм: намагалися допомогти та відповідали на питання. За опис треба понизити рейтинг, але вставка гарна.