Доброго дня. Ви звернулись до нас в неробочий час.
Замовлення, зроблені з понеділка по четвер з 21.00 до 09.00, будуть прийняті на наступний день.
Замовлення, зроблені з П'ятниці до 09.00 понеділка, будуть прийняті в понеділок та відправлені максимально швидко згідно термінів, пописаних в розділі "Доставка та оплата" (3-5робочих днів, залежно від конкретного товару). Дякуємо за розуміння.
Слава Україні!! Героям Слава!!!
ул. Уманская 17 (Соломенский район) (без самовивозу товарів), Киев, Украина
+380 (96) 697-76-35
+380 (99) 733-30-58
Тюнинг Вашего автомобиля от компании "Автобар+"
Отзывы о компании АвтоБАР+
Михайло К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре
Віктор К.
Отлично
Олег П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юрий Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр Н.
Отлично
Ваня Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовив фаркоп на Рено Лагуну 3,Посилка прийшла,все чудово.Розпакував,всі деталі є до дрібниць,навіть пластикові хомути).Фаркоп від українського виробника нічим не поступається оригіналу,як на мене.Магазин чудовий,рекомендую,продавець все пояснив і відповів на всі мої запитання по товару,а також умов доставки.👍На вихідних буду монтувать фаркоп).Дякую!
Максименко Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Володимир К.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Беру фаркоп тут другий раз, відправляють довше обіцяного, фаркоп добротний, але прислати не той що замовляв, хоча він і дорожчий за той що замовляв, хотів саме той що на фото з кріплення для бампера і без підрізання бампера, але прислали інший.
Все добре
Замовив фаркоп на Рено Лагуну 3,Посилка прийшла,все чудово.Розпакував,всі деталі є до дрібниць,навіть пластикові хомути).Фаркоп від українського виробника нічим не поступається оригіналу,як на мене.Магазин чудовий,рекомендую,продавець все пояснив і відповів на всі мої запитання по товару,а також умов доставки.👍На вихідних буду монтувать фаркоп).Дякую!
Беру фаркоп тут другий раз, відправляють довше обіцяного, фаркоп добротний, але прислати не той що замовляв, хоча він і дорожчий за той що замовляв, хотів саме той що на фото з кріплення для бампера і без підрізання бампера, але прислали інший.