ул. Уманская 17 (Соломенский район) (без самовивозу товарів), Киев, Украина
+380 (96) 697-76-35
+380 (99) 733-30-58
Тюнинг Вашего автомобиля от компании "Автобар+"
Отзывы о компании АвтоБАР+
Алексей Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
олег с.
Отлично
Микола К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Віталій Н.
Отлично
Дуже Вам дякую, товар сподобався на всі 100 відсотків.
Дмитро С.
Отлично
Юрий Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Якісний товар
Вадим Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Василь Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар не відповідає цьому, що був на фото. Не повністю підходить до даної моделі авто. Бризги від зварки не зачищені і так покрашено.
Комментарий продавца
Доброго дня. По-перше - Товар заводський, не штучний, якість швів - то Ваша суб'єктивна думка, за 12 років виробництва Ви перший, хто про це каже. Це звичайний кусок металу, якій має виконувати свій функціонал, тобто тягнути причип за собою, а не прикрашати автомобіль. По-друге - як він може не повністю підходити? це квадрат 50*50, стандартний загальносвітовий розмір, який вставляється в інший квадрат, і відповідно фіксується шплінтом, він не може частково підходити. Вставка однакова що на таврію, що на майбах. Ви пишете, що з Вами не зв'язались - Вам було відправлено повідомленя, що Ваше замовлення прийнято (замовлення зроблено в 20,23, на наступний день замовленя було відправлено). Пром також присилає Вам повідомлення про те, що не обов'язково буде дзвінок від магазина, в випадку необхідності додаткового зв'язку Ви можете вказати в полі коментарю, щоб до Вас набрали, також на сайті для Вашої зручності є номера телефонів всіх мобільних операторів, працюють всі доступні месенджери. Мені дуже шкода, що на 12й день після отримання замовлення, 31.12. в 20.59 Ви нарешті помітили ці недоліки, і вирішили нас таким чином привітати. З радістю замінимо Вам вставку на вставку більш гарного вигляду виробництва Польщі (3500 грн), або США (3200 грн), якщо Вам неприємно дивитися на вітчізняну. Дякуємо за покупку, завжди раді допомогти
яна г.
Отлично
Очень вежливый оператор,помогли подобрать то что надо.Процветания Вам!!!
Дуже Вам дякую, товар сподобався на всі 100 відсотків.
Якісний товар
Товар не відповідає цьому, що був на фото. Не повністю підходить до даної моделі авто. Бризги від зварки не зачищені і так покрашено.
Доброго дня.
По-перше - Товар заводський, не штучний, якість швів - то Ваша суб'єктивна думка, за 12 років виробництва Ви перший, хто про це каже. Це звичайний кусок металу, якій має виконувати свій функціонал, тобто тягнути причип за собою, а не прикрашати автомобіль.
По-друге - як він може не повністю підходити? це квадрат 50*50, стандартний загальносвітовий розмір, який вставляється в інший квадрат, і відповідно фіксується шплінтом, він не може частково підходити. Вставка однакова що на таврію, що на майбах.
Ви пишете, що з Вами не зв'язались - Вам було відправлено повідомленя, що Ваше замовлення прийнято (замовлення зроблено в 20,23, на наступний день замовленя було відправлено). Пром також присилає Вам повідомлення про те, що не обов'язково буде дзвінок від магазина, в випадку необхідності додаткового зв'язку Ви можете вказати в полі коментарю, щоб до Вас набрали, також на сайті для Вашої зручності є номера телефонів всіх мобільних операторів, працюють всі доступні месенджери. Мені дуже шкода, що на 12й день після отримання замовлення, 31.12. в 20.59 Ви нарешті помітили ці недоліки, і вирішили нас таким чином привітати. З радістю замінимо Вам вставку на вставку більш гарного вигляду виробництва Польщі (3500 грн), або США (3200 грн), якщо Вам неприємно дивитися на вітчізняну. Дякуємо за покупку, завжди раді допомогти
Очень вежливый оператор,помогли подобрать то что надо.Процветания Вам!!!