Фаркоп на Volkswagen Caddy (2004-2019) Житомир Фаркоп

- В наявності
- Код: А\А.ВФ.8
2 710 ₴
+380 (96) 697-76-35
Ілля
- +380 (99) 733-30-58Ігор
- +380 (44) 334-41-46Київ Стаціонарний
- +380 (93) 697-76-35Роман
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Установка БЕЗ підрізки бампера!
Volkswagen Caddy (2004-2019)
Виробник: "Житомир Фаркоп"
Тип крюка: Умовно-зйомний (на двох болтах)
Фарбування: поліефірна Порошкова фарба (глянцева)
Вертикальне навантаження: 75 кг
Горизонтальна навантаження: 1600 кг
Комплектація:
1. Зйомний Фаркоп
2. Крюк (Кований шар)
3. Електропакет (Розетка 7-ми контактна, комплект необхідних проводів)
4. Захисний ковпачок на кулю
5. Підрозетник (вушко для кріплення розетки)
6. Болти, гайки, необхідні для монтажу фаркопу
Avtobar.com.ua
Тюнінг Вашого автомобіля

Доставка:
Нова пошта
Делівері
УкрПошта
Самовивіз
Встановлення
Оплата:
Готівка
Наложка
Безготівковий розрахунок (рахунок)
Банківська картка
LiqPay
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип гака | Знімний |
| Тип кулі | Тип C |
| Виробник | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Caddy |
| Марка | Volkswagen |
| Серія | CADDY III (2K, 2C) 2004- |
| електропакет | + |
| Вертикальне навантаження | 75 кг |
| Комплектація | Розбірний Фаркоп, гак (кована куля), електропакет (Розитка 7 контактна, комплект необхідних дротів), захисний ковпачок на кулю, підрозетник (вушко для кріплення розетки), болти, гайки, необхідні для монтажу фаркопа |
| Горизонтальна навантаження | 1600 кг |
| Фарбування | Порошкова поліефірна фарба (глянсова) |
- Ціна: 2 710 ₴



